0

Big Mama vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo e ka provuar vetën edhe në moderim, ku po tregohet mjaftë e suksesshme, shkruan ORAinfo.

Big Mama vazhdon të jetë shumë aktive për fansat e saj edhe në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me një fustan e pallto shumë të bukur.

Si gjithmonë, Bigi po duket shumë elegante dhe atraktive./ORAinfo/

SHPËRNDAJE