0

Elita dhe Gjiko janë shumë të dashur për publikun. Pak kohë më parë u bën prindër.

Djalin e tyre ata e pagëzuan me emrin, Zëri, shkruan ORAinfo.

Elita edhe pas lindjes vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet mbesa e saj Nina, e cila po rri me Zërin.

Të dy po duken shumë të ëmbël së bashku./ORAinfo/

SHPËRNDAJE