0

Afrona Dika është e dashura e Bleros.

Ata janë lidhur që pesë vite dhe që nga atëherë janë shumë të përfolur në publik e në media, shkruan ORAinfo.

Afrona është shumë aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet se po kalon ditë të mira në pushime./ORAinfo/

SHPËRNDAJE