0

Adelina Thaçi është këngëtarja që për disa vite ishte pjesë e pandashme e skenës muzikore shqiptare.

Ajo tani është më pak aktive me këngë e me projekte edhe pse nuk ka hjekur dorë nga muzika, pasi është profesoreshë e muzikës, shkruan ORAvip.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit, ajo shihet me një stil ndryshe dhe po duket tejet bukur./ORAvip/

SHPËRNDAJE