0

Ariana është bashkëshortja e këngëtarit, Ermal Fejzullahu.

Ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Ariana tani është shtatzënë në fëmiun e saj të katërt dhe gjatë kësaj kohe nuk mungon me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto nga pushimet ku shihet e veshur me një ‘rrjetë’ dhe po duket shumë seksi./ORAinfo/

SHPËRNDAJE