0

Ariana po vazhdon të jetë po thuajse ҫdo ditë pjesë e mediave.

Ajo është nje femer shumë atraktive e cila është shumë ë dashur për publikun shqiptar, shkruan ORAinfo.

Ardiana krahas angazhimeve është mfajt aktive në rrjete sociale e sidomos në instagram, ku bën postime nga më të ndrshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me shumë stil dhe si gjithmonë po duket tejet e bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE