0

Arbnora është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo është gruaja e futbollistit të njohur, Taulant Xhakës.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Tashmë ajo është e njohur për publikun dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me stil të thjeshtë dhe po duket mjaftë mirë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE