0

Arbenita është personazh shumë i dashur për publikun.

Ajo u bë shumë e njohur pas lidhjes me reperin e njohur, Feron, shkruan ORAinfo.

Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet bashkë me Feron dhe të dy po duken shumë të ëmbël./ORAinfo/

SHPËRNDAJE