0

Arbenita Ismajli vazhdon të jetë shumë e përfolur.

Ajo u bë shumë e njohur pas lidhjes me reperin e njohur, Feron, shkruan ORAinfo.

Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur me një fustan të ngushtë dhe po duket shumë seksi./ORAinfo/

SHPËRNDAJE