0

Anita është bashkëshortja e Ramush Haradinajt.

Përveç si gruaja e kryeministrit, ajo u bë e njohur në publik si gazetare në moshë shumë të re, shkruan ORAinfo.

Anita është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur me fustan të gjatë dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE