0

Andrra Desrani është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo u bë e njohur si nusja e Sinan Hoxhës, e tashmë ka shumë fansa, shkruan ORAinfo.

Bukuroshja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme e të shumta.

Sot ka publikuar disa foto ku shihet në momente mjaftë romantike me Sinanin.

Ata po duken më të dashuruar se kurrë më parë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE