0

Andrra u bë e njohur pas lidhjes me Sinan Hoxhën.

Lidhja e tyre e dashurisë u bë edhe më serioze pasi ata e kurorëzuan atë me martesë. Një vit më vonë erdhi në jetë djali i tyre, Ansi, shkruan ORAinfo.

Ai sot është rritur dhe di të kujdeset shumë mirë për vetën. Nëna e tij, Andrra kujdeset për çdo detaj rreth fëmijës së saj të vetëm.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Mbrëmë ata kanë qenë të ftuar në një festë, ku Andrra si gjithmon po duket tejet e bukur dhe elegante./ORAinfo/

SHPËRNDAJE