0

Almeda Abazi është në ditët e fundit të shtatzënisë.

Ajo dhe aktori i njohur Tolgahan Saisman, janë martuar para pak vitesh dhe ata tani janë në pritje për tu bërë prindër për herë të parë, shkruan ORAinfo.

Almeda është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në kohën e fundit.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet duke ngrënë akullore.

E padyshim, si shumicës së grave shtatzëna, edhe Almedës i është shtuar apetiti në këtë fazë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE