0

Almeda Abazi së shpejti do të bëhet nënë.

Ajo dhe aktori i njohur Tolgahan Saisman, janë martuar para pak vitesh dhe ata tani janë në pritje për tu bërë prindër për herë të parë, shkruan ORAinfo.

Almeda është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në kohën e fundit.

E sot ajo ka zbuluar edhe emrin e foshnjës së saj.

Efehan, do të jetë emri i djalit të saj dhe të ‘Ҫënarit’./ORAinfo/

SHPËRNDAJE