0

Ata anë një prej çifteve më të përfolura.

Egzona e Albatriti janë të martuar dhe kanë tre fëmijë, një djalë dhe dy vajza, shkruan ORAinfo.

Ndonëse janë shumë të angazhuar në profesionet e tyre, ata nuk hezitojnë të jenë shumë aktiv në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot Albatriti ka publikuar një vajzë e cila po këndon këngën e tij.

A thua do të xhelozojë Egzona për këtë postim të burrit të saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE