0

Aida Doҫi u bë e njohur fal zërit të saj të bukur.

Tani Aida realizon projekte të shumta të cilat gjithmonë rezultojnë të suksesshme.

Këngët e saj janë zakonisht disa balada të cilat i këndon me shumë ndjeshmëri.

Aida është aktive për fansat e saj edhe në rrjetet sociale, ku bën postime të ndryshme si në aspektin profesional ashtu edhe personal.

Sonte ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket mjaftë ndryshe nga ҫ’jemi mësuar ta shohim.

Grimi dhe frizura e saj morën tërë vëmendjen në këtë foto./ORAinfo/

SHPËRNDAJE