0

Aida Doҫi është shumë e njohur dhe e dashur për publikun tonë.

Tani Aida realizon projekte të shumta të cilat gjithmonë rezultojnë të suksesshme.

Këngët e saj janë zakonisht disa balada të cilat i këndon me shumë ndjeshmëri.

Aida është aktive për fansat e saj edhe në rrjetet sociale, ku bën postime të ndryshme si në aspektin profesional ashtu edhe personal.

E ndër pyetjet që asaj i kanë bërë ndjekësit e saj në Instagram, ka qenë edhe ajo se kur do të martohet.

“Kur të jetë kismet”- është përgjigjur këngëtarja në fjalë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE