0

Adelina Tahiri vazhdon të jetë shumë e përfolur.

Këngëtarja edhe pse ka pasur shumë komente negative pasi u martua me burrin maqedonas, ajo ka vendosur t’I injorojë ato dhe të vazhdojë jetën që ka nisur, përcjell ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto nga dhoma e gjumit, e ajo që bie në sy janë parfumat e saj tek pasqyra./ORAinfo/

SHPËRNDAJE