0

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.

Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë nënë e një djali, tani ajo është kthyer në Kosovë dhe ka filluar të bëhet aktive si më parë, shkruan ORAinfo.

Adelina është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sonte përmes një postimi ajo ka treguar se ka bërë disa gatime për familjen e saj.

Duket se Adelina është shumë e zonja në kuzhinë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE