0

Adelina është shumë e përfolur në mediat rozë.

Ajo para pak vitesh u lidh me burrin maqedonas 50-vjeçar, e me të tani ka një djalë, shkruan ORAinfo.

Ndonëse u komentua shumë keq, ajo vazhdoi jetën luksoze me burrin dhe djalin.

Adelina vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur jo përshtatshëm për kohën që po mbretëron./ORAinfo/

SHPËRNDAJE