0

Adelina Tahiri vazhdon të jetë shumë e përfolur.

Këngëtarja edhe pse ka pasur shumë komente negative pasi u martua me burrin maqedonas, ajo ka vendosur t’I injorojë ato dhe të vazhdojë jetën që ka nisur, përcjell ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën na prezanton me ҫantën e saj shumë të shtrenjtë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE