0

Luan Jaha është ndër aktorët më të njohur dhe më të dashur në vend.

Ai për publikun e gjërë u bë i njohur me rolin e tij si “Daja Skender” në serialin “Familja Moderne”, shkruan ORAinfo.

Luani nuk është përfolur shumë për jetën e tij private.

Këtë vit vajza e tij ishte maturante, ku në këtë mbrëmje shkëlqeu me pamjen.

Më poshtë mund të shihni pamje të vajzës së tij nga mbrëmja e maturës./ORAinfo/

SHPËRNDAJE