0

Lulja është nusja e këngëtarit të njohur, Medës.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Lulja ka një numër të madh të ndjekësve dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Në një foto të tyre ata shihen në një dasmë, ku Lulja si gjithmonë është veshur me një fustan me plot shkëlqim.

Ajo që bie në sy është se Meda është më i shkurtër se Lulja./ORAinfo/

SHPËRNDAJE