0

Kaltrina vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun.

Atë tashmë mund ta shohim ҫdo ditë në emisionin e mëngjesit, shkruan ORAinfo.

Kaltrina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto bashkë me vajzën e saj ku shihen në borë dhe në një lartësi të konsiderueshme.

Në shikim të parë, mënyra e pozimit duket paksa e rrezikshme për to./ORAinfo/

SHPËRNDAJE