0

Ariana e Ermali shpejt do të bëhen prindër për herë të katërt.

Ata po vazhdojnë të jenë në qendër të medieve rozë me jetën e tyre luksoze, shkruan ORAinfo.

Që të dy nuk mungojnë me postime në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedojnë me mijëra ndjekës.

Sot, Ariana ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar tek stomatologu për t’i rregulluar dhëmbët dhe po duket mjaftë mirë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE