0

Yllka Kuqi vazhdon të jetë këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo ka luajtur vazhdimisht me stilet muzikore dhe në të gjitha ka qenë shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.

Yllka është edhe tejet aktive në rrjete sociale me postime nga më të ndryshmet, të jetës së saj private dhe publike.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se ka dalur me një shoqe të saj.

Ajo që bie në sy është se Yllka ka dalur e pa grimosur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE