0

Kaona Sylejmani është shumë e dashur për publikun.

Ajo është vajza e aktorës së njohur kosovare, Adriana Matoshit, shkruan ORAinfo.

Prindërit e Kaonës janë të ndarë dhe po vazhdojnë jetën secili në formën e vet.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot Kaona ka publikuar një foto në të cilën duket paksa e lodhur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE