0

Meda dhe Lulja janë shumë të dashur për publikun.

Ata janë të martuar dhe prindër të katër fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë ne rrjete sociale dhe nuk mungojnë me postime nga jeta e tyre.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në të cilën duhet se i ka dështuar paksa grimi e frizura dhe nuk po duket edhe aq mirë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE