0

Vesa vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun.

Ajo tani, është larguar nga muzika për t’iu përkushtuar familjes së saj, shkruan ORAinfo.

Vesa është e martuar me reperin nga Shqipëria, Big Basta me të cilin ka edhe një djalë.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto pa ngjyra dhe shihet e ulur në dysheme.

A thua ndodhi diҫka me të, apo kjo është thjeshtë një formë e pozimit të saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE