0

Meda dhe Lulja janë një prej çifteve më të përfolura.

Ata janë të martuar dhe prindër të katër fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë ne rrjete sociale dhe nuk mungojnë me postime nga jeta e tyre.

Ata kanë shkuar së bashku në pushime, e nga atje kanë publikuar pamje.

Në pamjet në fjalë, Lulja nuk po duket në gjendje shumë të mirë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE