0

Adelina Tahiri është shumë e përfolur në publik.

Ajo tashmë është bërë nënë dhe po del të jetë shumë e përfolur, shkruan ORAinfo.

Adelina vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar nëj foto në të cilën shihet e veshur dhe e rregulluar bukur.

Por, fytyra e saj nuk po duket në gjendje shumë të mirë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE