0

Fjolla Svirca është bashkëshortja e Alban Mehmetit.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Fjolla është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga të ndryshmet.

Sot përmes një postimi ajo e ka uruar shoqen e saj për ditëlindje.

E ajo që bie në sy është se në këtë foto, Fjolla po duket shumë e dobët./ORAinfo/

SHPËRNDAJE