0

Engji tashmë është personazh shumë i njohur për publikun.

Këngëtarja e njohur Engjëllusha Salihu gjithmonë zgjedh metoda interesante për tu paraqitur tek publiku.

Jemi mësuar ta shohim të kuruar deri në detajin e fundit, duke na mahnitur me përzgjedhjet e saj.

E ndonjëherë këto ndërhyrje po ia humbin bukurinë, duke rënë shumë në sy me ndryshimet që i bën.

Shembull kemi imazhin e publikuar së fundmi, në të cilin ajo ka pozuar e veshur me shumë stil, teksa shihet se nga qerpikët artificial i është mbyllur njëri sy.

Megjithatë po duket lezetshëm dhe tejet e veçantë.

SHPËRNDAJE