0

Gëzime Hamzaj është reja e Remzies

Ajo dhe djali i këngëtares janë martuar para pak kohe dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë të madhe në media e në publik, shkruan ORAinfo.

Gëzimja nuk po mungon me postime të ndryshme pas martesës.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se ka dalur me burrin e saj.

E në këtë foto, Gëzimja është shfaqur pa grim dhe po duket paksa e lodhur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE