0

Tuna është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo tashmë është martuar dhe ka një djalë, shkruan ORAinfo.

Tuna është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto të Tianit, foto kjo e cila po duket paksa interesante./ORAinfo/

SHPËRNDAJE