0

Kaltrina Mikushnica është shumë e dashur për publikun.

Me thjeshtësinë dhe elegancën e saj, Kaltrina arriti të bëhet një ndër më të pëlqyerat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

E në foton e fundit të publikuar, duket se Kaltrina nuk e ka bërë siҫ duhet kombinimin mes grimit dhe stilit të veshjes./ORAinfo/

SHPËRNDAJE