-2 C
Kosova, Prishtina
E mërkurë, 27 Janar, 2021

Vip

Të fundit

Jonida Maliqi si zonjë e vërtetë në paraqitjen e fundit

Jonida Maliqi është ndër këngëtaret më të njohura shqiptare. Pos për këngët e saj, ajo njihet edhe për veshjen me shumë stil, shkruan ORAvip. Jonida është...

E dashura e Feros publikon foto nga shtrati, ia vë ‘flakën’ rrjetit

Arbenitës merr gjithë vemdneArbenita Ismajli është një ndër modelet më të dashura kosovare. Ajo u bë shumë e njohur pas lidhjes me reperin e njohur,...

Alketa Vejsiu la të gjithë ‘gojë hapur’ me këtë pamje

Alketa Vejsiu është ndër moderatoret më të njohura shqiptare. Ajo njihet si një ndër femrat më oratore, shkruan ORAvip. Moderatorja e njohur është shumë aktive edhe...

Tea e Andi sapo pranuan një dhuratë shumë të veçantë

Tea Trifoni ishte njëra nga konkurrentet e emisionit “Përputhen”. Ajo u përputh dhe doli si çift me Andin, shkruan ORAvip. Andi dhe Tea tashmë janë dy...

Aktorja shumë e njohur ndërron jetë në moshën 26-vjeçare

Aktorja shumë e njohur ka ndërruar jetë në moshën 26-vjeçare. Song Yoo-jung, ylli televiziv i Koresë së Jugut, ka vdekur në moshën 26 vjeçare. Aktorja koreano-jugore...