21.8 C
Kosova, Prishtina
E hënë, Qershor 17, 2019

Kuriozitete

Të fundit

Mimoza zbulon më shumë se ç’duhet në klipin e ri, i papritur reagimi i...

Mimoza Mustafa dhe Robert Berisha sapo publikuan këngën e re ‘Krejt i boj’. E ajo që mori gjithë ëvmendjenë është padyshim veshja e Mimozës, përcjell...

Rikthehet fuqishëm Adelina Ismajli, kaq ‘mahnitëse’ s’e keni parë moti

Adelina Ismajli është këngëtarja më në zë e muzikës shqiptare. Ajo u cilësua për shumë vite si ‘diva’ e skenës, përcjell ORAinfo. Adelina është larguar pak...

Qëndresa do të ‘çmendet’ nga xhelozia, Labi pozon pranë kësaj super-këngëtareje

Luana Vjollca duket të jetë e ftuara e radhës në emisionin e Labinot Gashit. Nga emisioni Labi ka publikuar një foto për ta njoftuar publikun. E...

Tayna absolvente, publikoi foto nga diplomimi

Tayna është këngëtarja që u bë e njohur për publikun për një kohë shumë të shkurtër. Këngët e saj u bënë hite qysh nga ajo...

Engji për shëtitje në mal, por me këtë veprim i ka ‘habitur’ të gjithë

Engjëllusha Salihu është një prej këngëtareve më në qendër të medieve rozë. Përveç për muzikën ajo npërherë është e përfolur për paraqitjet gjithmonë plot stil...