16.2 C
Kosova, Prishtina
E premte, 14 Gusht, 2020

Horoskopi

Të fundit

Morena s’i mban dot lotët: Jam me ju çdo moment

Tërmeti që goditi Shqipërinë mëngjesin e 26 nëntorit, tronditi gjithë popullin shqiptar anë e kënd. Në këto ditë pikëllimi, shqiptarët dëshmuan se sa e...

Shyhrete Behluli e ka mbesën kaq të bukur

Një kukull e gjallë sikur mbesa e Shyhretes. Shyhrete Behluli është këngëtare që për çdo ditë ka çfarë të thuhet e të shkruhet për të. Përveç...

Leonoa Jakupi “mbulohet” nga bora, duket kaq romantike

Leonora Jakupi shijon borën e parë në Brezovicë, duket për mrekulli. Tashëm dimri ka filluar në vendin tonë. Saktësisht këtë vikend Brezovica është mbuluar me borë...

Afrona tregon se sa shumë e dashuron Bleron

Blero e shkriu Afronen në muaj të mjaltit. Është një ndër çiftet më të përfolur nga mediat rozë, shkruan Kosovarja. Blero dhe Afrona siç duket kanë...

Nuk do ta njihni, kaq shumë është dobësuar Bulza Fejzullahu

Kaq shumë është dobësuar Bulza Fejzullahu. Këngëtarja e dikurshme e skenës sonë muzikore, Bulza Fejzullahu, ani pse larg muzikës, kohë pas kohe tëeheq sërish vëmendjen. Epo,...