18.5 C
Kosova, Prishtina
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

Horoskopi

Të fundit

Leonora Jakupi tregon se kush ia ndalon të bëjë tatuazh

Kush ia ndalon Leonora Jakupit të bëjë tatuazh? Këngëtares Leonora Jakupi nuk i pëlqejnë tatuazhet dhe asnjëherë nuk ka menduar të ketë ndonjë, pasi më...

Morena i ‘çmend’ Sheikët me imazhin nga Dubai

Këngëtarja kosovare, Morena Taraku, njihet për paraqitjet e saj provokuese në rrjete sociale. Dhe, sapo ka publikuar një tjetër imazh joshës nga pushimet në Dubai. "] E...

Një familje e kompletuar, Safetja e kalon vikendin me burrin dhe dy vajzat e...

Motrat Mustafa janë të njohura në publik tash e katër dekada. Dy të parat Safetja me Sahiden janë ato që fansat i njohin që nga...

Vajza e vogël e Shyhretës e kalon vikendin në deti, ky detaj bie në...

Engjëllusha vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun. Ajo u bë këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAvip. Engji vazhdon të jetë shumë...

Nora i organizon fest madhështore Renees, mungon Roberti

Renee feston ditëlindjen me pamje madhështore. Sot feston ditëlindjen e gjashtë vajza e Nora Istrefit dhe Robert Berishës. Për këtë ditë të veçantë, u organizua festë...