11 C
Kosova, Prishtina
E shtunë, 5 Dhjetor, 2020

Aktuale

Të fundit

Kaq shumë ngjasojnë vajzat e SHyhretes, duken si trinjake

Vajzat e Shyhrete Behlulit si tri binjake. Kohët e fundit famë të madhe kanë marrë edhe familjarët e këngëtares së njohur Shyhrete Behlulit. Këngëtarja e mirënjohur...

Ndahen Tuina dhe Patrisi? Tuna kthehet për të jetuar në Shkup, ia ndërron edhe...

Dyshime për ndarje: Tuna kthehet për të jetuar në Shkup, ia ndërron edhe mbiemrin djalit. Këngëtarja e njohur shqiptare, Tuna Sejdi, ka tash e sa...

Mjeku i njohur kosovar vdes nga koronavirusi

Vdes nga Covid-19 pediatri i Spitalit të Pejës. Spitali i Pejës ka njoftuar se sot ka vdekur pediatri Gëzim Berisha nga koronavirusi. Sipas njoftimit ai u...

Kaq shumë është rritur vajza Mozikut e Loredanës, shikoni kujt po i ngjan

Vajza e Mozikut e Loredanës po rritet çdo ditë e më shumë, shikoni kujt po i ngjan. Mozzik është një prej reperëve më të përfolur...

Shtatzënia kaq shumë e ka shëndoshur nusen e Ledrit

Do të befasoheni, kaq shumë e ka shëndoshur shtatzënia nusen e Ledrit. Sara Hoxha është tashmë një emër tejet i përfolur në publikun e medieve...