0

Serialet turke po vazhdojnë të ndiqen çdo ditë e më shumë në Kosovë.

Është bërë seriali që po tërheq më shumë vëmendje.

“Fazilet hanim ve kizlari” përveç se në Turqi, si gjithmonë shumë shikueshmëri po gjen edhe në publikun shqiptar, përcjell ORAinfo.

Aktoret që luajnë në rolet kryesore bëhen edhe lajmet kryesore të shtypit rozë.

Janë tri rolet që më shumë zgjojnë kureshtje te shikuesit e tyre, Fazilet dhe dy bijat e saj edhe në realitet janë mike të mira që kalojnë shumë kohë bashkë.

Këto fotografi e tregojnë më së miri raportin që kanë tri aktoret./ORAinfo/

 

SHPËRNDAJE |