0

Tuna është ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.

Ajo tashmë është nënë e një djali i cili është një fëmijë shumë simpatik, shkruan ORAvip.

Tuna është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet e që shumica kanë të bëjnë me djalin e saj.

E sonte ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me pantollona lëkure dhe po duket tejet bukur./ORAvip/

 

SHPËRNDAJE |