2 C
Kosova, Prishtina
E premte, Shkurt 22, 2019

Shëndetësi

Të fundit

Nusja e Elvisit një zonjë e vërtetë, kaq bukur po duket sonte

Elvis Naçi është person shumë i dashur për të gjithë. Elvisi nuk nguron që të jetë pranë publikut bashkë me të gjithë familjen e tij,...

Qëndresa thyen akullin! Shfaqet bashkë me vajzën, ja si po duken

Qëndresa është shpesh pjesë e mediave rozë. Para pak muajsh ata u bënë prindër të një vajze që e pagëzuan me emrin Rroa, shkruan ORAinfo. Pas...

Ylli Limani e zbulon se do të martohet, ja sa me emocion flet

Ylli Limani vazhdon të jetë shumë i dashur nga publiku. Balat janë ato që bëjnë që Ylli gjithmonë të tregohet i suksesshëm me projektet e...

I pat djemtë e tij, por a jeni njoftuar ende me gruan e Halil...

Humanisti Halil Kastrati fitoi zemrat e të gjithëve me veprat e tij të mira. Shoqata e tij ‘Jetimët e Ballkanit’ është një prej organizatave humanitare...

Diҫka e papritur ndodhi me djalin e Elitës e Gjikos

Mbrëmë Elita dhe Gjika janë bërë për herë të parë prindër. Djalin e tyre ata e pagëzuan me emrin Zëri, i cili u komentua shumë,...