0

Vjollca Haxhiu është ndër këngëtaret më të dashura për publikun, e sidomos për atë të muzikës popullore.

Pos për këngët e saj, ajo shquhet edhe si një femër shumë elegante dhe me sharm, shkruan ORAinfo.

Vjollca është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sonte ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me ndyshe se herave tjera ku jemi mesuar ta shohim me fustana të ndryshëm.

Ajo mbrëmë ka dal me shoqën e saj Violeta Kajtasin. ndërsa për dallim nga herat e tjera, Vjollca është parë pa grim. Edhe kështu Vjollca po duket mjfat tërheqëse. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE |