19 C
Kosova, Prishtinë
E martë, 16 Tetor, 2018.

Modë

Të fundit

Ja sa paguhen ‘VIP-at’ shqiptarë, do të befasoheni

Personazhet e njohur që kanë më shumë ndjekës në Instagram, janë ata që përfitojnë më shumë dhe që paguhen për çdo postim-reklamë. Në listën botërore...

Genta ndryshon stilin, ja si i ka ndryshuar flokët

Genta Ismaili është shfaqur sot pak më ndryshe për fansat e saj në rrjetet sociale, shkruan Zëri Info. E veshur në xhinse dhe me flokë...

Pas një kohet shfaqet Bubulina Krasniqi, ja me kë e kaloi ditën

Bubulina Krasniqi, ndonëse ka vite që nuk ka sjellur ndonjë projekt muzikor, ajo ka mbetur emër i dashur për publikun. Bubulina, e cila është edhe...

Ja në çfarë gjendje ka përfunduar Elita një muaj pas martesës

Pas dasmës Elita dhe Gjiko kanë shijuar muajin e mjaltit. Ata të dy kanë bërë postime nga më të ndryshmet nga koha që kaluan së...

Ryva mahniti të gjithë me fustanin e saj në ditëlindjen e Labit

Këngëtarja e njohur Ryva Kajtazi e cila ka kohë që nuk ka sjell projekt të ri muzikor. Ajo për çdo këngë që ka sjell ka...