0

Adelina Tahiri po vazhdon të jetë ndër këngëtaret me prezente në mediat rose.

Kjo pasi ajo vazhdimisht publikon foto të ndryshme në rrjetet socaile, përcjell ORAinfo.

Në postimet e saj të shumta sërish ajo i kursen nga ekspozimi burrin dhe djalin e saj.

Ajo para pak çastesh ka publikuar pamje ku ka dalë me burrin dhe bebin e saj, por që nuk ka publikuar fytyrat e tyre.

Ajo në këtë foto ka publikuar vetëm pijet e tyre, përderisa aty shihet edhe biberoni i djalit. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE |