0

Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi është ndër personat më të dashura për publikun tonë.

Ajo pos për këngët e saj, shquhet edhe për elegancën në ҫdo paraqitje, shkruan ORAinfo.

Ajo është aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet ku zakonisht shfaqet me pamje tejet elegante.

E sonte ajo ka shkuar në Stadium për ta parë nga afër ndeshjes mes Kosovës dhe Maltës.

Me këtë rast ajo është veshur me stil sportiv./ORAinfo/

SHPËRNDAJE |