0

Learta është reja e këngëtares, Shyhrete Behluli.

Ajo u bë e njohur për shkak të vjehrrës së saj, dhe tani ka një mori ndjekësish në instagram, shkruan ORAinfo.

Learta është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

E në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur me një fustan të gjatë shumë të bukur.

Por, në reflektimin e xhamit mund të vërehet kilogramët e tepër të Leartës./ORAinfo/

 

SHPËRNDAJE |