0

Milot Lllalloshi erdhi në skenë falë motrës së tij, për t’u bërë më pas një emër në vete.

Ai bashkë me Edonën sollën disa këngë që morën shumë pëlqime nga publiku, por tani duket se vëlla e motër e kanë lënë në gjysmë, përcjell ORAinfo.

Miloti është i lumtur me familjen e tij dhe i gëzohet çdo ditë rritjes së djalit të tij të vetëm.

Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet, shkruan ORAinfo.

Sot ai ka publikuar një foto në të cilën shihet duke e puthur gruan e tij.

Ata janë një ҫiftë shumë i bukur dhe romantik./ORAinfo/

SHPËRNDAJE |