-5 C
Kosova, Prishtina
E mërkurë, Dhjetor 12, 2018

Horoskopi

Të fundit

Ky është i dashuri simpatik i Hazallit

Aktorja e njohur turke na ka prezantuar me të dashurin e saj. Njihet si “Hazall” në rolin e saj tek seriali i famshëm “Fate të...

Shyhretja e lumtur me nipin, shikojeni këtë detaj

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore Shyhrete Behlulit është një nga këngëtarët më aktive të estradës shqiptare. Ajo vazhdimisht për ndjekësit e saj i ndan...

Pasi dekorojnë shtëpinë për fundvit, Shyhretja publikon fotografinë më të ëmbël me Matinin

Shyhrete Behluli është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare, dhe një ndër më aktivet e skenës muzikore shqiptare. Ajo arriti që nga moment i...

Ronaldo në mbrëmje me të dashurën e tij, Georgina ‘mahnit’ të pranishmit me dukjen

Cristiano Ronaldo është futbollisti portugez dhe njëri ndër futbollistët më të mirë të botës për momentin. Ai para disa muajsh u transferua nga Real Madridi...

Si do të reagojë Mimoza pas fotografisë së fundit të Seldit, kaq i pashëm...

Seldi Qalliu dhe Mimoza Shkodra janë një prej ish-çifteve më të përfolura në publikun shqiptar dhe në media. Fejesa e tyre mori vëmendjen e të...